MAPP3

MAPP™ jest jednym z najbardziej znanych narzędzi psychometrycznych, służacych do identyfikacji wewnętrznych w sferze zawodowej. Natężenie poszczególnych motywacji oraz ich wzajemne konfiguracje tworzą całkowicie niepowtarzalny obraz człowieka, tak indywidualny jak jego linie papilarne. Znajomość takiego obrazu pozwala na stworzenie lub odnaleznienie warunków pracy zawodowej, w której będzie można realizować swoje potrzeby oraz osiągnąć pełną satysfakcję.

 

MAPP™ daje możliwość sporządzenia opisu stanowiska - i systemowe odniesienie do niego kilku/kilkudziesięciu profili przebadanych osób. Dzięki temu można w sposób całkowicie obiektywny oraz pewny przeprowadzić proces rekrutacyjny, który będzie trwał nie kilka tygodni - a kilka godzin.

 

Poprzez swoją dokładność pomiarową, MAPP™ staje się dobrym (choć nie doskonałym) zamiennikiem takich narzędzi jak Assesment Centre lub Development Centre. Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań w sprawie specyfika badania - pod numerem telefonu +48 506 156 626 lub poprzez formularz kontaktowy.